קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה הינה מכשיר השקעה חדש, המאפשר חסכון נזיל הניתן למשיכה בכל עת, לצד כלל היתרונות שבניהול כספים בקופת גמל. בנוסף, החל מגיל 60, ניתן למשוך את הכספים כקצבה חודשית הפטורה ממס רווחי הון. 

 

למה לחסוך בקופת גמל להשקעה ? 

קופת גמל להשקעה היא מוצר יחסית חדש (מסוף 2016), אבל כבר מאז השקתה, הייתה נהירה של הציבור למוצר הזה ובצדק. קופת הגמל להשקעה היא קופה שניתן למשוך ממנה את הכסף בכל גיל ולא דווקא בגיל פרישה. כלומר, היא לא כמו קופות הגמל הישנות, היא בעצם תוכנית חיסכון נזילה. עד כה, קופות הגמל היו מוגדרות כחסכונות לגיל פרישה, ומשיכה מהן הייתה מחויבת בקנס גדול. עכשיו זה משתנה, ניתן למשוך באופן שוטף, ומי שמעוניין להתמיד ולחסוך בקופת הגמל להשקעה עד לגיל פרישה ייהנה משתי הטבות מס: 1.פטור ממס רווח הון, 2. פטור ממס על הקצבה.

 יתרונות בקופת גמל להשקעה

  • חסכון לכל טווח – טווח קצר, טווח בינוני וטווח ארוך. מדובר בתוכנית חסכון הנזילה תמיד.
  • דמי ניהול נמוכים – דמי הניהול הנגבים בקופת גמל זו הינם בצבירה בלבד ונעים סביב 0.8% לשנה.
  • תקרת הפקדה גדולה – ניתן להפקיד בשנה עד 70,000 ש"ח , הטבה זו נועדה לעודד את הציבור לחסכוך כספים לגיל הפרישה.
  • גמישות – ניתן לעבור בין מסלולים ובין הגופים המנהלים ללא כל בעיה, המעבר אינו נחשב ארוע מס ועל כן ניתן לעבור בין הקופות ללא בעיה.
 

קופת גמל להשקעה בדקר ביטוחים

אנו בדקר ביטוחים פועלים בשוק ההון והחסכון למעלה מ-25 ושנה,  ולנו ניסיון רב בכל הקשור לחסכון מהטווח הקצר ועד הפנסיה. אנו עובדים עם הגופים הגדולים והטובים בשוק הגמל לאורך שנים, כך שתוכלו להיות בטוחים שהחסכונות שלכם נעשים אצל המומחים הטובים ביותר.