ביטוח מחלות קשות הינו מוצר ביטוחי הנכלל בקטגוריית ביטוחי-סיכונים והוא מיועד לצרכי מימון הוצאות רפואיות הנלוות לטיפולים במחלה. ביטוח זה מותאם לצרכי הטיפול הרפואי לו תזדקקו בעת התפרצותה של מחלה קשה או התרחשותו של אירוע רפואי מורכב, אשר מצריך עזיבת עבודה והתגייסות המשפחה כולה בהתמודדות עם המצב החדש.

ביטוח מחלות קשות- חשיבות הביטוח

התפרצותה של מחלה קשה או התמודדות עם אירוע רפואי מורכב, תחייב אתכם בקבלת טיפול רפואי מתמשך המלווה בהוצאות טיפול גבוהות במיוחד שברובן המכריע ממומנות מכיסו הפרטי של החולה ובני משפחתו. היקף ההוצאה הרפואית הנדרשת עלולה להוביל במקרים רבים להתמוטטות כלכלית של החולה ובני משפחתו ובמקום להתמודד עם תהליכי ההחלמה אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים עם נטל כלכלי הולך ומכביד.

ביטוח מחלות קשות הוא למעשה הפתרון הביטוחי היחיד המאפשר לכם להתמודד עם הנטל הכלכלי הנלווה להוצאות הטיפול הגבוהות בעת התפרצותה של מחלה קשה או התמודדות עם אירוע רפואי מורכב, כאשר כל ההוצאות הרפואיות הנדרשות לטיפול מכוסות בפוליסה. ביטוח זה מעמיד לרשותכם פיצוי כספי מורחב בעת גילוי המחלה והתפרצותה, כאשר כספי הפיצוי מיועדים לצרכי מימון ההוצאות הרפואיות הנדרשות לצרכי הטיפול במחלה ותהליכי ההחלמה והשיקום. 

דקר ביטוחים- ביטוחי מחלות קשות

אצלנו בסוכנות הביטוח דקר ביטוחים, ממתינה לכם מחלקת ביטוחי בריאות המתמחה בהליכי תכנון והקמה של פוליסות בריאות פרטיות המשלבות בתוכן גם ביטוחי מחלות קשות. לרשותכם, מגוון רחב של תכניות ביטוח המיועדות לצרכי התמודדות כלכלית בעת גילויה והתפרצותה של מחלה קשה, כאשר סכומי הפיצוי המוצעים על ידינו נועדו לאפשר לכל אחד ואחת מביניכם לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר לאורך כל שלבי ההתמודדות עם המחלה או האירוע הרפואי המורכב ובכך למעשה להגדיל את סיכויי ההחלמה.

כמו כן, אנו מעמידים לרשותכם מחלקת תביעות ביטוח המתמחה בליווי הליכי הגשת תביעות ביטוחיות אל מול החברה המבטחת, כאשר שירותי המחלקה נועדו להבטיח לכם את מלוא הפיצוי הכספי המובטח לכם בהתאם לתנאי הפוליסה.