לקבלת הצעה השאירו פרטיכם כאן:

תאונות עלולות לקרות לכל אחד, בכל זמן ובכל מקום: בבית, בעבודה, בחופשה, על הכביש, בפעילות ספורטיבית ובשעות הפנאי. לעתים רבות, משפחה שלא רכשה ביטוח מתאים, נדרשת להוציא סכומים נכבדים בעקבות תאונה: עבור הציוד הרפואי, הטיפולים, הנסיעות לטיפולים ועוד. 
בדיוק לשם כך נועד ביטוח תאונות אישיות: להעניק לך סכום כסף מיידי, שיסייע לך להתמודד עם ההוצאות בעקבות התאונה.

ביטוח תאונות אישיות – מה זה?

ביטוח תאונות אישיות הינו מוצר ביטוחי הנכלל בקטגוריית ביטוחי- סיכונים, ומטרתו: כיסוי ביטוחי מורחב לכל אחת מההוצאות הכספיות וההפסדים הכספיים עימם המבוטח ובני משפחתו נאלצים להתמודד לנוכח מעורבותו של המבוטח/ת בתאונה אישית העלולה להתרחש בכל רגע נתון ובכל מקום. תאונה אישית, על פי הגדרתה הביטוחית, הינה כל תאונה אשר אירעה למבוטח/ת בכל מקום וזמן, כאשר תנאי ותעריפי הפוליסה נקבעים בין היתר בהתאם לגילו, תחום עיסוקו, תחביביו, מצבו המשפחתי ומצבו הבריאותי.

עיקרי ביטוח תאונות אישיות

הכיסוי הביטוחי המוצע לכם במסגרת ביטוחי תאונות אישיות כולל בין היתר:

  • פיצוי כספי במקרים של שברים/כוויות כתוצאה מתאונה
  • פיצוי כספי עבור ימי אשפוז וקבלת שירותים בתחום רפואת החירום לאחר מערובות בתאונה אישית
  • פיצוי כספי עבור אובדן ימי עבודה –כולל גם קבלת קצבה חודשית למבוטח הסובל ממצבי נכות תעסוקתית עקב התאונה (נספח לפוליסה)
  • פיצוי כספי קביעת אחוזי נכות כתוצאה מתאונה

כמו כן, עיקרי הפוליסה כוללים גם פיצוי כספי חד פעמי לבני משפחתו של המבוטח בכל אותם מקרים בהם התאונה האישית בה הוא היה מעורב גרמה למותו ו/או הובילה לפטירתו.

חשוב לדעת: תאונות אישיות עלולות להתרחש לכל אחד ואחת מאיתנו בכל מקום ובכל רגע נתון וזאת בהתאם לגורמי הסיכון אליהם אנו חשופים במהלך היומיום. כפועל יוצא מכך, התאמת הפוליסה חייבת להיעשות בהתאם לצרכיו האישיים של המבוטח וגורמי הסיכון אליהם הוא חשוף, ובדיוק בשביל זה, אנחנו כאן בשבילכם!.

 

דקר ביטוחים – מומחים בהליכי תכנון והקמה של פוליסות תאונות אישיות

אנחנו בסוכנות הביטוח דקר ביטוחים, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון והקמה של פוליסות תאונות אישיות בהתאם למכלול צרכיו הביטוחיים וגורמי הסיכון אליהם חשוף כל אחד ואחת מלקוחותינו. הפעילות הענפה שלנו בתחום ביטוחי הסיכונים, כבר למעלה מ-25 שנה, ביססו את מעמדנו המקצועי אל מול חברות הביטוח המובילות ביותר בישראל וכפועל יוצא מכך אנו מאפשרים לקהל לקוחותינו ליהנות גם מתנאי ותעריפי הביטוח המועדפים ביותר וגם ממעטפת שירות מקצועית המלווה אותם לאורך כל הדרך – גם במסגרת ניהול תביעות ביטוח אל מול החברות המבטחות.