לקבלת הצעה השאירו פרטיכם כאן:

בישראל מיליונים של מכוניות, וכשרוב בתי האב בישראל יש 2 מכוניות, זה הרבה מאד כלי רכב על הכביש. זה בעייתי בגלל הפקקים, זה בעייתי בגלל זיהום האוויר, זה בעייתי בגלל הסביבה, בזבוז הזמן והעלויות. כל זה נכון, ויש לזה גם משמעות בטיחותית: יש הרבה מאד תאונות בישראל, אז מה עושים? ביטוח רכב.

סוגי ביטוח רכב

כאמור לעיל, תחום ביטוחי הרכב משלב בתוכו שלושה סוגי ביטוח עיקריים:

  • ביטוח חובה– פוליסה בה מחויבים (על פי חוק) כלל אזרחי ישראל המחזיקים בבעלותם כלי תחבורה כזה או אחר. פוליסה זו מיועדת לצרכי כיסוי ביטוחי לנזקי גוף אשר נגרמו כתוצאה ממעורבות הרכב בתאונת דרכים. על פי חוק, חל איסור מוחלט בשימוש כלי רכב אשר אינם מבוטחים בביטוח זה.

 

  • ביטוח צד ג'– פוליסה שמטרתה כיסי נזקים אשר נגרמו לרכבו או לרכושו של צד שלישי כתוצאה מפגיעת הרכב המבוטח.

 

  • ביטוח מקיף– פוליסה מקיפה הכוללת בתוכה מגוון רחב של כיסויים ביטוחיים המיועדים בין היתר לצרכי כיסוי נזקים אשר נגרמו לכלי הרכב מכל סיבה שהיא. כמו כן, ביטוח זה כולל בתוכו כיסוי ביטוחי לנזקי רכוש לצד ג'. היקף הכיסויים בפוליסה זו משתנה מפוליסה לפוליסה בהתאם למאפייני הרכב והנהג.

ביטוח רכב

ביטוחי רכב – כיצד תוכלו להבטיח לעצמכם את הביטוח המותאם ביותר עבורכם?

ביטוחי רכב שאינם ביטוח חובה, הינם ביטוחי רשות שתנאיהם ותעריפיהם נקבעים בהתאם למספר משתנים הקשורים למאפייני הרכב (סוג רכב, שנת ייצור, שווי הרכב, היקף מערכות האבזור בכלי הרכב וכדומה) ולמאפייני הנהג (גיל, שנות וותק על ההגה, עבר ביטוחי וכדומה). על מנת להבטיח לעצמכם את ביטוחי המקיף והצד ג' המותאמים ביותר בעבורכם, חשוב לבדוק היטב את היקף הכיסויים המוצעים לכם בפוליסה, תנאי הפעלת הפוליסה, וכמובן, תעריפי הפוליסה. על מנת להבטיח לעצמכם את הפוליסה המורחבת והמשתלמת ביותר עבורכם אנו ממליצים לכם לכל אחד ואחת מביניכם לרכוש את הפוליסה באמצעות סוכנות ביטוח מקצועית העוסקת ומתמחה בנושא.

 

אצלנו בסוכנות הביטוח דקר ביטוחים, תוכלו למצוא מענה ביטוחי מקיף ומורחב בתחום ביטוחי הרכב. פתרונות הביטוח שלנו בתחום ביטוחי הרכב, יאפשרו גם לכם ליהנות משירותי התאמה אישית לכל אחת מהפוליסות השונות בתחום ביטוחי הרכב ומליווי אישי לאורך כל תקופת הפוליסה, לרבות, עמידה איתנה לצידכם במקרים של הגשת תביעת ביטוח לחברה המבטחת.