ביטוח בריאות קולקטיב הינו מוצר ביטוחי המיועד לצרכי רכישת ביטוחי בריאות קבוצתיים לעובדי חברות, ארגונים, מוסדות ועסקים ובני משפחותיהם. ביטוח זה מאפשר לבעלי החברה/הארגון/העסק, להבטיח לעובדיהם את השירותים הרפואיים האיכותיים ביותר בזמינות הגבוהה ביותר ובכך ליהנות ממגוון רחב של יתרונות המאפיינים את ביטוחי הבריאות הקולקטיביים בהשוואה אל מול מוצרי ביטוח אחרים בתחום הבריאות.

ביטוח בריאות קולקטיבי- כל היתרונות

פוליסת בריאות קולקטיבית היא למעשה תכנית ביטוח הנבנית במיוחד עבור הצרכים הביטוחיים של ציבור העובדים ובני משפחותיהם וזאת בניגוד לפוליסות בריאות פרטיות או ביטוחי שב"ן (שירותי בריאות נוספים) שהם למעשה "תכניות ביטוח" מובנות. כפועל יוצא מכך, תכניות הביטוח הקולקטיביות בתחום הבריאות, מאפשרות הגדרת תקרת כיסוים גבוהה יותר עבור כל כיסוי הנכלל בפוליסה.

יתרון מובהק נוסף של ביטוחי הבריאות הקולקטיביים טמון בעובדה שמדובר בעלות פוליסה נמוכה מתעריפי הפוליסה הפרטית בתחום ביטוחי הבריאות. כמו כן, ההצטרפות לפוליסה איננה מחייבת מילוי הצהרת בריאות ולכן יכולים להיכלל בתוכה גם עובדים הסובלים מבעיה רפואית כזו או אחרת אשר הייתה מונעת מהם הצטרפות למסלולי הביטוח הפרטיים בתחום ביטוחי הבריאות. בנוסף לכל אלו, רכישת ביטוח בריאות קולקטיב על ידי המעביד נתפסת בעיני העובדים כ-"הטבה" יקרת ערך באמצעותה המעביד ממחיש את מחויבותו כלפי העובדים והדאגה לבריאותם.

דקר ביטוחים- המומחים לביטוחי בריאות קולקטיביים כבר למעלה מ-25 שנה

אנחנו בסוכנות הביטוח דקר ביטוחים, מעמידים לרשות המעסיקים וראשי הארגונים והמוסדות שביניכם, מחלקת ביטוח בריאות העוסקת ומתמחה בתכנון והקמה של פוליסת בריאות קולקטיביות כבר למעלה מ-25 שנה.

הידע המקצועי והניסיון המעשי העומד לרשותנו בתחום ביטוחי הבריאות, מאפשר לנו לבסס עבורכם מעטפת ביטוחית מקיפה בכל הנוגע למסלולי הביטוח הקולקטיביים בתחום ביטוחי הבריאות. בנוסף, אנו מפעילים עבורכם מערך שירות מקצועי ומיומן הערוך לטפל בכל עניין ביטוחי בכל רגע נתון, כאשר מערך השירות המורחב שלנו מגובה בפעילותה של מחלקת תביעות הביטוח הפועלת בחברתנו האמונה על ליווי והליכי ניהול תביעות ביטוח בריאות אל מול החברה המבטחת.

לרשותנו, קשרים מקצועיים עם חברות הביטוח הגדולות ביותר בענף ביטוחי הבריאות, מה שמבטיח לכם את תנאי, מרכיבי ותעריפי הפוליסות הקולקטיביות האטרקטיביות והמורחבות ביותר בענף.