מי מאיתנו לא נוסע לטיול בחוץ לארץ, לא משנה באיזה אורך, כדי לנקות את הראש? אבל אל תשכחו, בגלל שאתם לא מכירים את המקום, גם אם מדובר רק בטיול עירוני או כפרי, יש סיכונים שאתם לא יכולים לקחת בחשבון וכדאי שתהיו מבוטחים מולם. רוצים דוגמה? באנגליה נוסעים הפוך מהארץ, ולכן אפשר להיפגע בתאונת דרכים גם אם אתם הכי זהירים בעולם. בדיוק בשביל זה יש ביטוח נסיעות לחו"ל.

מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל הינו מוצר ביטוחי המיועד לכל אחד ואחת מביניכם העתיד לצאת לחו"ל ומטרתו כיסוי הוצאות בגין קבלת טיפולים רפואיים במידה ותזדקקו להם במהלך השהות בחו"ל. מוצר ביטוחי זה מאפשר למעשה לכל נוסע/ת ליהנות מכיסוי ביטוח רפואי בחו"ל, כאשר תנאי ומרכיבי הפוליסה חייבים להיות מותאמים לארץ היעד בה אתם עתידים לבקר, לאופי הטיול/נסיעה, משך הנסיעה ומצבכם הבריאותי-רפואי לפני הנסיעה.

בין יתר מוצרי הביטוח המשווקים כיום בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל תוכלו למצוא:

  • ביטוחי נסיעות משפחתיים המותאמים ליחידים ומשפחות העתידים לבקר בחו"ל למטרות נופש או חופשה
  • ביטוחי נסיעות לתרמילאים המותאמים לכל אילו מביניכם העתידים לשהות בחו"ל תקופה ממושכת ולבקר במסגרת מדינות שונות לאורך מסלול הנסיעה
  • ביטוחי נסיעות אתגריות המותאמים כל אילו מביניכם העתידים לשלב פעילות אתגרית כזו או אחרת במהלך הנסיעה לחו"ל כגון: סקי, טיפוס הרים, צלילה, טיולי ג'יפים וכדומה
  • ביטוחי נסיעות עסקיות המותאמים לאנשי עסקים המבקרים בחו"ל באופן תדיר לצרכי קידום עסקיהם
  • ביטוחי נסיעות משולבים המותאמים לאילו מביניכם העתידים לבקר בחו"ל לצרכי חופשה במהלכה הם יקיימו פעילות אתגריות כאלו ואחרות
  • ביטוחי נסיעות לנשים בהריון המותאמים לנשים הרות העתידות לבקר בחו"ל במהלך תקופת ההיריון ו/או הלידה

למה לא להתעסק עם זה ולעשות ביטוח נסיעות לחו"ל מיד?

כי זו הוצאה מאד קטנה ביחס לטיול כולו, בממוצע 1-2 דולר ליום, לעומת כרטיס טיסה שעולה מאות דולרים. ככה אתם יכולים לצאת לטיול בראש שקט, ואם חלילה קורה משהו, אתם מכוסים. לדוגמה, תרופות נגד שפעת בארצות הברית עולות הרבה מאד כסף, זה לא חייב להיות משהו רציני. ביטוח טוב כולל:

  1. כל ההוצאות הרפואיות שלכם בארץ הזרה – אל תוותרו על זה! בשעת צרה כל זה עולה אלפי דולרים. זה נכון במיוחד לאנשים נכים, חולים או נשים בהריון.
  2. חילוץ רפואי ממקומות שקשה להגיע אליהם, גם עם יחידה מיוחדת ומסוק אם צריך
  3. כל ההתעסקות עם הציוד שלכם, למקרה ואבד, נפגם או נהרס בגלל הנסיעה

דקר ביטוחים- יחד איתכם לאורך כל הטיול

אנחנו בסוכנות הביטוח דקר-ביטוחים, עוסקים ומתמחים בתכנון והקמה של פוליסות נסיעה לחו"ל, כאשר תנאי ומרכיבי הפוליסות המשווקות על ידינו משלבים בתוכם את כל מאפייני הטיול וצרכיו הביטוחיים של כל נוסע ונוסעת.