אם אתם מנהלים עסק שינוע מסוג כלשהו, בוודאי אתם מכירים את האופציה של הנגררים, כלומר, עגלות, כלובים או תוספות, שנוסעות ביחד עם הרכב המרכזי על הכביש ונגררות איתו. זה מוסיף עוד מקום, זה מסודר, בטיחותי וחוקי – ואפשר להעביר דברים בפחות נסיעות הלוך וחזור. אז למה לא בעצם? כי יש עניינים כלכליים, בטיחותיים וענייני ביטוח שצריך לקחת בחשבון.

סוגי נגררים המחויבים בביטוח

נגרר מוגדר בחוק ככלי רכב חסר תנועה באופן אוטונומי ועצמוני, כאשר מרגע חיבורו לכלי רכב ממונע הוא מחויב להיות מבוטח. כפועל יוצא מכך, חובת ביטוח נגררים חלה על כל סוגי הנגררים הקיימים, לרבות, נגררים פתוחים או סגורים, נגררים המשלבים בתוכם מנגנון בלימה, נגררים לסירות ואופנועי ים, נגררים להובלה מכל סוג, נגררים למיכלי מים, בנזין או סולר, נגררים לכלי צמ"ה וכדומה.

ביטוח נגררים – עלויות

עלותו של ביטוח נגררים משתנה מנגרר אחד למשנהו וזאת בהתאם לגודל הנגרר, משקלו ומטרות השימוש בו. חשוב לציין ולהבהיר שגם אדם פרטי הרוכש נגרר לצרכי הובלה מזדמנים מחויב ברכישת ביטוח נגרר כהשלמה לפוליסת ביטוחי הרכב הממונע הנמצא בבעלותו.

שימו לב- חיבור נגרר לכלי רכב ממונע ללא ביטוח עלולה להוביל להטלת קנסות ושלילת הרישיון במקרה "הטוב" ולהגשת תביעות בגין נזקי  גוף ורכוש אשר נגרמו לצד ג' כתוצאה מהפעלת הנגרר במקרה הפחות נעים.

ביטוח נגררים הוא ברוב המקרים שילוב בין ביטוח צד ג' שעלותו השנתית נעה בממוצע בין 500 ל-800 שקלים (בהתאם למאפייני הנגרר ואופן השימוש בו), לבין ביטוח חובה לנגרר בעלות ממוצעת של 300 שקלים לשנה. כמו כן, תוכלו להרחיב את המוצר הביטוחי באמצעות ביטוח מקיף לנגרר מפני גניבות, אובדן רווחים וכדומה.

ביטוח נגררים

חשוב מאד לעשות ביטוח נגררים בסוכנות ביטוח שיודעת את העבודה, שעושה זאת לעיתים קרובות, ושיש לה הרבה לקוחות וניסיון. זהו תחום נדיר יחסית בכל מקרה, בגלל מספר לא גדול במיוחד של נגררים על הכביש בארץ, ולכן ככל שהחברה תהיה מנוסה יותר כך ייטב, וכך גם יגדל הסיכוי שלכם לקבל מחיר טוב שאיננו שרלטני.

דקר ביטוחים- מומחים לביטוחי רכב בכל דרך אפשרית

אנחנו בסוכנות הביטוח דקר ביטוחים, מאפשרים לכם ליהנות משירותיה של מחלקת ביטוחים אלמנטאריים העוסקת ומתמחה בתחום ביטוחי הרכב על כל מאפייניו וצרכיו, לרבות, תכנון והקמה של פוליסות נגררים לסקטור העסקי והפרטי כאחד. ביטוחי הנגררים המשווקים על ידינו משלבים בתוכם את כל מרכיבי הביטוח הנחוצים לכם לצרכי הפעלת הנגרר בהתאם לגודלו, משקלו ומטרות השימוש בו, כאשר לצד ביטוחי צד ג' וביטוחי חובה לנגררים, אנו מאפשרים לכם ליהנות גם מפתרונות ביטוח מקיפים יותר.