לא פעם ולא פעמיים ראינו על הכבישים בארץ הרבה משאיות, עם נהגים מכל הסוגים, הגילאים, והמקצועות – ותהינו איך זה להסיע משאית. זה לא קל, זו עבודה קשה, עבודה פיזית, אחריות גדולה. זה רכב ענק, כבד, לרוב עם תכולה שיש לשים לב אליה – וזה כמובן דורש אחריות, תשומת לב ומקצועיות גדולה על הכביש. בדיוק בשביל זה יש ביטוח משאיות.

ביטוח משאיות מה זה?

ביטוח משאית הינו ענף ביטוחי המיועד לצרכי ביטוחם של "רכבים מיוחדים" שבשל אופיים התעבורתי נמנים על קבוצת כלי הרכב בסיכון גבוה. בדומה לתחום ביטוחי הרכב, גם ביטוחי משאיות משלבים בתוכם שלושה סוגי ביטוח עיקריים: חובה, צד ג' ומקיף, כאשר תנאי ותעריפי הפוליסה לכל אחד ממוצרי הביטוח הנ"ל, נקבעים בהתאם לסיווג המשאית על פי משקלה: משאיות במשקל כולל עד 10 טון, משאיות במשקל כולל הנע בין 10 ל-30 טון ומשאיות במשקל כולל של למעלה מ-30 טון.

ביטוחי משאיות- מה חשוב לדעת?

תכנון והקמה של ביטוחי משאיות, הינו הליך מקצועי המחייב אתכם לבחון היטב את מכלול הכיסויים וההרחבות הביטוחיות המוצעות לכם בכל פוליסה ופוליסה, לרבות, גבול האחריות לצד ג', היקף הכיסוי הביטוחי לנזקי גוף, היקף הכיסוי הביטוחי לצרכי הגנה משפטית ונושא ההרחבות הביטוחיות בהתאם למאפייני המשאית (ארגז פתוח או סגור, יחידת קירור, דופן או רמפה הידרואלית, מנופים וכדומה.

ביטוח משאיות

דקר ביטוחים- המומחים לביטוחי משאיות כבר למעלה מ-25 שנה!

אצלנו בסוכנות הביטוח דקר ביטוחים, תוכלו למצוא מחלקת ביטוחים אלמנטאריים העוסקת ומתמחה בתחום ביטוחי הרכב בכלל ותחום ביטוחי משאיות ורכבים מיוחדים אחרים בפרט. שירותי המחלקה מאפשרים לכלל בעלי ונהגי המשאיות שביניכם, ליהנות ממגוון רחב של יתרונות ביטוחיים לאורך כל תקופת הפוליסה:

  • אפיון מדויק של צרכי הביטוח בהתאם למשתנים שונים (סוג ודגם המשאית, אופי העבודה במשאית, שעות הנהיגה במשאית וכדומה).

 

  • התאמה אובייקטיבית של תנאי הפוליסה בהתאם לצרכיו הביטוחיים של כל מבוטח/ת- מתוך היצע גדול של פוליסות ביטוח המשווקות על ידי חברות הביטוח המובילות ביותר בישראל בתחום ביטוחי משאיות.

 

  • מגוון רחב של הרחבות ביטוחיות המותאמות עבור מאפייני העבודה והשימוש במשאית- כולל כיסוי שירותי גרירה למשאיות, העמדת משאית חלופית, פוליסת אובדן רווחים כתוצאה מאי-שימוש במשאית וכדומה.

 

  • צוות יועצי ביטוח העומדים לרשותכם לאורך כל הדרך ובכל דרך אפשרית- כולל ליווי מקצועי במקרים של הגשת תביעות ביטוח כנגד החברה המבטחת.

 

  • תעריפי ביטוח אטרקטיביים המבוססים על ההיכרות רבת השנים שלנו עם תחום ביטוחי הרכב בכלל ותחום ביטוחי משאיות בפרט.