לקבלת הצעה השאירו פרטיכם כאן:

כולנו יודעים שהחיים קצרים, מקסימום 120, ולכן אם רוצים להגיע למצב של חיים ארוכים, טובים ובריאים, צריכים לדאוג לעצמנו. מה זה אומר? לאכול טוב, לעשות ספורט, לא לעשן ולישון היטב. וכן, גם ביטוחים זה חלק מהעניין. 

מה זה ביטוח חיים?

החיים עלולים לחשוף אותנו למצבי סיכון שונים במסגרתם אנו עלולים לאבד את החיים או למצוא את עצמנו מתמודדים עם נכויות ומגבלות אשר ימנעו מאיתנו את כושר העבודה. במקרי סיכון אלו, ביטוחי החיים משמשים כמעין "מעטפת הגנה כלכלית" שמטרתה לאפשר לבני משפחתו של המבוטח לשמור על רמת חיים כלכלית התואמת ומותאמת לצרכיהם.

ביטוח חיים – מה חשוב לדעת?

ביטוחי החיים הם למעשה הגדרה רחבה למספר פוליסות המשווקות על ידי חברות הביטוח השונות הפועלות בתחום זה בישראל, כאשר בין יתר סוגי הפוליסות השונות הקיימות בתחום תמצאו:

  • ביטוח חיים "ריסק"- פוליסה המיועדת למקרים בהם המבוטח נפטר לאורך תקופת הפוליסה. במקרים אלו, בני משפחתו של המבוטח זכאים לגמלת "שארים" חודשית מטעם החברה המבטחת.
  • ביטוח נכות- פוליסה המיועדת לכלל אותם מקרים בהם המבוטח מוגדר כבעל נכות זמנית או קבועה כתוצאה מתאונה אישית, תאונת עבודה, תאונת דרכים או מחלת מקצוע אשר אירעה לו במהלך תקופת הפוליסה.
  • ביטוח אובדן כושר עבודה- פוליסה המיועדת לכלל אותם מקרים בהם המבוטח איננו בעל כושר עבודה ומסוגלות תעסוקתית (זמנית או קבועה) כתוצאה מגורמי סיכון כאלו ואחרים המצוינים בפוליסה.

ביטוחי החיים בישראל משווקים גם כפוליסות ביטוח אותן המבוטח יכול לרכוש מחברות הביטוח וגם כמרכיב ביטוחי במסלולי החיסכון הפנסיוני השונים כגון: קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים. סוג נוסף של ביטוח חיים בישראל משווק כ-ביטוח חיים (ריסק) למשכנתא המהווה תנאי הכרחי לצרכי קבלת הלוואות משכנתא מהגורם המממן.

דקר ביטוחים- תכנון והקמה של פוליסות חיים זאת ההתמחות שלנו כבר 25 שנה!

אנחנו בסוכנות הביטוח דקר ביטוחים, עוסקים ומתמחים בתכנון והקמת פוליסת חיים כבר למעלה מ-25 שנה, כאשר בין יתר הפרמטרים המשוקללים על ידינו לצרכי תכנון והקמת הפוליסה ניתן למצוא: אפיון מדויק של צרכי הפוליסה בהתאם למאפייני המבוטח (גיל, תחום עיסוק, מצב בריאותי וכדומה), התייחסות נקודתית לרמת חייו של המבוטח (גובה הכנסותיו וכדומה), וכמובן, התאמה דינמית של מאפייני הפוליסה בהתאם לצרכיו הביטוחיים המשתנים של המבוטח לאורך כל תקופת הפוליסה.