אצלנו תיהנו מביטוח חבות מעבידים

המותאם לצרכים שלכם!

מה קורה אם יש לכם בעיה בגלל העבודה? פציעה, בעיה נפשית, נכות? למי פונים? המעסיק צריך לפצות אתכם, ואכן חובתו לעשות זאת. אם הוא היה חכם, הוא היה קונה ביטוח חבות מעבידים, שהיה מכסה אותו בפני הצרה הזאת. אחרי הכול, ברור שההתרשלות היא של הבוס, אבל – הוא לרוב לא עשה משהו בזדון. לכן הכי טוב, שיהיה גוף שלישי שיפצה.

מה זה ביטוח חבות מעבידים?

אתם מעסיקים אנשים? יש לכם עסק? אל תוותרו על ביטוח חבות מעבידים. זוהי חובה של ממש, אם אתם חכמים, אל תוותרו על זה. זה מאפשר לעובדים שלכם להגיע בראש שקט, זה מאפשר לכם כמעסיקים להגיע לעבודה בראש שקט. מדובר בפוליסה מורכבת, אשר בנויה בעבודת חייט לכל מקרה וגופו, לכל סוג עבודה, לרבות כמה נזק, סיכון ובעיות טמונות בה. זה מאפשר לכל מעסיק לדעת שיש פוליסה שמכסה אותו, לכל מקרה שלא יבוא, בהתאם מדויק – למה שמקום העבודה צריך.

  1. ביטוח נזיקין / ביטוח חיים – הכיסוי הזה מאפשר למעסיק להעביר פיצוי ביטוחי לכל בעיה פיזית או נפשית של העובד בגלל העבודה. משבירת רגל ועד פציעה ונכות. גם מחלה, כמובן, או מוות נכללים כאן.
  2. ביטוח אובדן כושר עבודה וגם ביטוח פיצוי אובדן ימי עבודה – – היה והעובד לא יכול לעבוד תקופה וצריך לשלם לו, במקום שזה יצא מהכיס שלכם, מעסיקי התעשייה או המסחר, זה יצא מהכיס של חברת הביטוח. זה לא משנה למה זה קרה – גם אם תאונה, מחלה, פציעה, או רשלנות.
  3. ביטוח אחריות מקצועית – הרחבה מיוחדת שמותאמת למקום העבודה הספציפי, לפי הצרכים שלו.
  4. הוצאות הגנה משפטית – כיסוי עלויות משפט נגד העובד ו/או משפחתו המבקשים פיצוי.

איך מוצאים את הכי טוב?

חשוב מאד לעשות סקר שוק, ולמצוא את הפוליסה המדויקת לסוג העסק שלכם. חשוב להתאים אותה לצרכים שלכם: לדוגמה, הסיכון הטמון בעבודה, כמות העובדים וגילם ועוד. לא רק המחיר קובע, אלא גם הכיסוי, והשירות. אחרי הכול אם אתם בצרה – אתם צריכים מישהו שיעמוד לצדכם ויעשה עבודה טובה, נעימה ומלאת אמפתיה.